fbpx

Hakkımızda

Misyon

Yüksek kaliteli, gıda mevzuatına uygun, güvenilir, lezzetli ve sağlıklı ürünleri; ziyaretçilerimize en kısa zamanda, en iyi ambalajda hazırlayıp en uygun fiyatla sunabilmek, bunu yaparken insan ihtiyaçlarını ve tercihlerini birinci sırada tutarak müşteri memnuniyetinden taviz vermeden en iyi hizmeti sunabilmektir.

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi, farklı, lezzetli mevcut ürünlerimize bilimsel ar-ge faaliyetleri ile yenilerini ekleyerek, sürat ve hijyen konularında taviz vermeden müşteri memnuniyetinin de ötesinde müşteri tercihleri odaklı, kişiye özel ürünler sunarak, sektörde güvenilir bir marka olarak yerimizi korumak ve daha iyiye taşımaktır.

Değerlerimiz

Çalışkanlık, dürüstlük, azim, İnsana ve fikirlere saygı, müşteri odaklılık, ürün geliştirmek, doğaya saygı, hijyen, tam ve doğruluk standardından taviz vermeden hız, kalite…

Hakkımızda

Yaşadığımız coğrafyanın zenginliğinden ve Ege Bölgesi’nin iştah kabartan tatlarından yola çıkmış taptaze ve lezzet dolu bir ürün “Mixy life”.

     Son dönemde sağlıklı beslenmenin önemi her yerde sıkça vurgulanırken bizim için bunu dikkate almamamız pek de mümkün değildi fakat bir yerde akılları kurcalayan bir soru vardı. Hem sağlıklı beslenirken hem de bunu nasıl daha lezzetli ve eğlenceli bir hale dönüştürebileceğimiz? Mixy Life ailesi olarak üzerinde düşündüğümüz ilk konu aslında bu oldu.

     Aynı coğrafyayı paylaşan milyar tane insanız ve her birimiz farklı bölgelerin farklı kültürleriyle büyüdük. Hiçbirimiz birbirimize benzemediğimiz gibi zevklerimiz, önceliklerimiz de farklı. Tüm bu ruhsal ve fiziksel farklılıkların dışında belki de hiç bahsedilmeyen ama çoğu zaman hepimizi ortak noktada birleştiren önemli bir unsur “damak tadı”. İlk etapta hedefimiz Mixy Life olarak yakaladığımız tatların birçoğumuzu ortak noktada buluşturmasıydı, inanıyoruz ki bu noktada oldukça başarılıyız. İkinci ve en önemli kısımsa bu lezzetlerin kişiler üzerindeki etkisini ince ince hesaplamaktı. Kimimizin alması gereken kalori miktarı fazlayken kimimizin azaltması gereken şeker miktarının aynı olmaması gibi… Aslında biz burada piyasadaki benzer ürünlerde olmayan bir farklılık kattık. Biz Mixy Life olarak öğünlerinizi sizin için kişiselleştirdik.

     Her bir öğününüzü kendiniz oluşturabileceğiniz, sevdiğiniz tüm tatları bir pakette toplayabileceğiniz oldukça zengin bir ürün yelpazesi olan bir web sitesi hazırladık. Tahinli müsliden ballısına, kurutulmuş muz dilimlerinden ananasına ve hatta meyveli drajelerden tutun da en lezzetli çikolataların çeşitlerine kadar sizin için ince ince hangi ürün kaç kalori tek tek hesapladık. 

     Sadece kendi öğünlerimizi oluşturmak için değil çocuklarımızı da sağlıklı beslenmeye teşvik etmek ve yemek yemelerini eğlenceli hale dönüştürebilmek için. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde birbirimize sağlıklı öğünler hediye etmek içinde bizce harika seçenekler mevcut.

Mixy Life’ın  günlük yaşamınızı renklendireceğine inanıyoruz. Sıradan bir öğünün hem nasıl bu kadar sağlıklı hem de nasıl bu kadar lezzetli ve eğlenceli olabileceğini birlikte tecrübe etmeye ne dersiniz?

Sağlıklı ve eğlenceli kalın….