fbpx

Kargo

Ertesi Gün Kargo

Izgara Görünümü
Liste görünümü

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Sırala

İsmine “Akdeniz” dedik çünkü narenciyenin en güzellerini ellerimizle tek tek seçtik. Portakalı, mandalinayı, limonu ve inciri minik minik dilimledik ve sade granolamıza ilave ettik. İsmi Akdeniz ise sadece kurutulmuş narenciyeyle de yetinemezdik o yüzden içine mis kokulu mandalina ve limon drajelerini de ekledik böylece “Akdeniz Granola”yı yerken tadıyla kokusuyla kendinizi Akdeniz de hissedin istedik.

Akdeniz’i birde granola ile keşfetmeye ne dersiniz?

Aşkların en güzelinin çikolata ile yaşandığını duyduk, duyar duymaz da işe koyulduk.

Önce yulafı tahinle bir güzel kavurduk yetmez dedik yanına çikolatayı ekledik ardından da sıcacık fırına verdik. Pişince birde ne görelim, meğer çikolatanın çağlar boyu aradığı ruh eşi mixy gronolaymış!

Biz bu iki aşığı aldık ,uzun uzun uyumlarına baktık zaman zaman da mutluluktan duygulandık. Bu aşk daha fazlasını hak eder dedik ve üzerlerine de  fildişi çikolata, muz ve şeftali drajelerle mutluluk yağdırdık.  Sonra karışımın karşısına geçip lezzet dolu minik bir çığlık attık “granola aşkına!”

Siz vereceğiniz kiloları hesaplarken biz sağlığınızın ihtiyaçlarını hesapladık. Ortaya bu muhteşem enerji dolu ve bir o kadar da besleyici olan granolayı çıkardık. Köz nohutun içine şeftali ve limon parçalarını ekledik. Bu karışımı çiğ fındık ve çiğ ay çekirdeği ile süsledik.

Yani biz Mixy Life ailesi olarak siz diyet yaparken size hem enerji verelim hem destek olalım istedik. Şimdi hep beraber Diyetim ile sağlıklı bir diyete girelim.

Karadeniz’in bahçelerinden en taze fındıkları topladık, Trabzon’un hurması ile kaynaştırdık. Sonra bu enerji dolu karışımı aldık yaban merisini ile bir güzel harmanlayıp ballı granolamıza kattık. Daha da besleyici olsun diye böğürtlen ve şeftali drajelerini de ekleyip sizin için harika bir paket yaptık.

Mixy Life’ın Karadeniz Granolasını tadın ve tattırın….

Size sade bir granola hazırladık. Sade yaptık çünkü içini kırmızının en güzel tatlarıyla donattık. Böğürtlen, frambuaz, vişne ve çilek ile öğününüz için kırmızı lezzetlerle dolu bir şölen hazırladık. Bu şöleni de böğürtlen drajelerle taçlandırdık ve fındığın kattığı enerjiyi de unutmadık.

Hadi, bu öğün kendimizi Mixy Life’ın kırmızının en güzel tatlarıyla hazırladığı “Kırmız Şölen” inin keyfine ve enerjisine bırakalım.

Kuruyemişin beslediğini, beslerken de güzelleştirdiğini duyduk. Burdan yola çıkarak çikolatalı granola paketimizi kuruyemişlerin en besleyicileri ile doldurduk. Fındığın fıstığın yanına da en güzel çilek ve bitter çikolatayı uygun bulduk ve Mixy Life’ın  “Kuruyemiş Sevdası”nın bildiğiniz tüm sevdaların sırasını değiştireceğini umduk.

Ne dersiniz birlikte yeni bir sevda yaşayalım mı?

Balın en doğal halini sizler için aradık, bulduk. Bu organik bal ile granolamızı tatlandırdık sonra damak tadınızın vazgeçilmez meyveleri olan çilek muz ve incir kurusu ile harmanlayıp, elma ve fındığın besleyici yanını da ilave ederek sizin için muhteşem tatlarla dolu bir öğün hazırladık. Tabi ki bu muhteşem öğünü mandalina drajeleri ile süslemeden de yapamazdık.

Sizi Mixy Life’ın en doğal tatları buluşturduğu “Meyve Bahçesi”ni tatmaya davet ediyoruz.  Hadi…

Bizce granolanın yaşı yoktur!

Hem içinizdeki çocuğa hem çocuklarınıza eğlenceli tatlarla dolu bir granola hazırladık. Çikolatalı granolamıza çilek, vişne ve bisküvi drajelerimizi karıştırdık sonra bu karışımı muz ile sarıp sarmaladık. Ortaya sıcacık, enerji dolu ve besleyici bir öğün çıkardık.

İçinizdeki çocuğu ve çocuklarınızı besin değeri yüksek Mixy Kids ile beslemeyi, beslerken de eğlenmeyi unutmayın.

Granolamızın yanına neyi koyarsak koyalım hepsini çok yakıştırdık ve kararsız kaldık. Biz de biraz ondan biraz bundan aldık ve ortaya harika bir karışım hazırladık. İçine fındıklar mı cevizler mi hatta kayısılar mı koymadık! Aklı bizim gibi lezzette takılanlara da limon drajeler ve üzüm drajeler de kattık, katıştırdık.

Karışık sevenler; sizin için en besleyicisinden ve en lezzetlilerinden lezzet dolu bir karışımla huzurunuza çıktık ve adınıda  “Mixy Ortaya Karışık” yaptık.

Yulaf ezmemizi aldık pekmez, tahin ve biraz da bal ile tatlandırdık. Bu tatlı karışım için fındığın enerjisini, kajunun besleyiciliğini hesap ettik ve en besleyici olacak şekilde ilave ettik. Bu karışım meyvesiz olur mu hiç dedik ve meyvelerin en güzeli çileğin, muzun lezzetini de ilave ettik. Ortaya çıkan bu süper karışımı birde şeftali ve vişne drajeleri ile süsledik. Bizce granolaların en enerjiğini ve lezzetlisini biz keşfettik. Sizin içinde süper bir öğün elde ettik.

Hadi, yiyelim ve güzelleşelim.